Punktacja

Prosimy o ocenę i komentarz odnośnie naszej gry. Oceny zwiększają popularność naszej gry, dzięki temu pozostanie ona bezpłatna.

Jak zdobywać i wykorzystywać monety

Każda godzina gry w trybach Special, Classic i Slider to jedna moneta. Dodatkowo, każdego dnia uzyskasz jedną monetę, oczywiście jeśli uruchomisz grę. Jeśli będziesz grał każdego dnia, otrzymasz kolejne 2 monety.

Monety można użyć do usunięcia dowolnego żywiołu (w trybach Special, Classic i Spider) z kolejki. Aby to zrobić dotknij i przytrzymaj palec (dłużej niż pół sekundy) na żywiole w kolejce, którego chcesz usunąć. Stracisz jedną monetę, ale żywioł zniknie z kolejki.

Chcesz zdobyć więcej punktów w trybie Levels? Porady:
  • wykorzystaj jak najmniej żywiołów do ukończenia planszy 

   Use as few elements as possible
   Użyj minimalną liczbę żywiołów
  • wciśnij przycisk losowania, aby rozpocząć grę z korzystną kombinacją żywiołów na starcie 

   Restart Button
   Przycisk rozpoczęcia nowej gry
  • obejrzyj nasz podręcznik jak grać na naszym kanale YouTubewatch_tutorial
 • połącz żywioły różnej płci aby zdobyć extra +1 punkt 

  How to score more points in New Elements Levels?
  Porada, jak zdobyć więcej punktów w trybie Levels

Najlepsze wynki

Best scores for each level are stored on our server. Have a look on the screenshot.

"Select level" screen of New Elements game
Ekran “Wybierz poziom”w Splash’n’Boom 

Pasek postępu powyżej ikonek poziomu pokazuje Twoją sumę punktów w odniesieniu do najlepszych wyników uzyskanych przez graczy z całego świata..

Paski postępu na przyciskach wyboru poziomu pokazują jak dużo punktów zdobyłeś w odniesieniu do najlepszego wyniku w danym poziomie. Przykładowo, jeśli chcesz poprawić swoje wyniki, powinieneś zagrać w poziom 7, ponieważ różnica między Tobą a najlepszym graczem wynosi aż 11 punktów. Wszystkie paski postępu są skalowane względem poziomu, w którym różnica między Twoim wynikiem a najlepszym jest największa. We wszystkich pozostałych poziomach paski postępu pokazują zaawansowanie, ponieważ różnica między wynikiem gracza a najlepszym jest mniejsza niż 11 punktów.

Find us on Facebook!